www.archive-org-2013.com » ORG » S » SADBA

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 456 . Archive date: 2013-09.

 • Title: SADBA - Salesiánská asociace Dona Boska
  Descriptive info: .. SADBA Salesiánská Asociace Dona Boska.. 16.. 9.. 2013.. Neváhej a vyraž do světa na misi! Přihlašování do konce září!.. 11.. Přečtěte si zářijové číslo novinek ze salesiánských misií!.. 17.. 8.. Soutěž Adopce nablízko již skončila! Podívejte se, jak dopadla!.. 6.. 7.. Velehrad 2013 - dobrovolníci vysláni! Balónky vypuštěny! Přečtěte si reportáž z akce!.. všechny aktuality.. Předchozí aktualita.. Další aktualita.. Salesiánské misijní dobrovolnictví.. Neobyčejné věci, které dělají obyčejní lidé.. Toužíš dávat z toho, co jsi už v životě dostal?.. Chceš víc poznat sebe, druhé a život v salesiánské komunitě?.. Chceš prožít část svého života ve službě druhým, zvláště mladým?.. Přihlašování je do konce září 2013.. První přípravný víkend bude 11.. - 13.. 10.. 2013.. čtěte více.. Cagliero 11 - září 2013.. Měsíční zprávy ze světa salesiánských misií:.. Svědectví italského misionáře v Guatemale.. "U prostých lidí jsem se naučil vidět, jak Bůh pracuje v našich podmínkách.. ".. Salesiánský misijní úmysl.. - za nová misijní povolání.. A další zajímavosti.. Come-in.. Cyklus setkání pro ty, kteří hledají svou životní cestu.. Nechceš žít jen pro sebe, ale pro Boha a pro druhé?.. Hledáš svou životní  ...   internátu v Golaghatu (Indie).. 50 000 kožských franků (1000 Kč) - snídaně na týden pro 90 dětí v internátu Bakanja (DR Kongo).. Registrujte se a pomáhejte těm nejpotřebnějším!.. 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. Salesiánská asociace Dona Boska.. Kobyliské nám.. 1000/1.. 182 00 Praha 8 - Kobylisy.. tel.. 283 029 229, 732 951 497.. email:.. sadba@sadba.. org.. IČO: 27006131.. Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Brno-Líšeň.. Salesiáni Prostějov.. Salesiánský klub mládeže Rumburk - Jiříkov.. Dům Ignáce Stuchlého SKM (Fryšták).. Salesiánské středisko mládeže Praha - Kobylisy.. Salesiánský klub mládeže Zlín.. Církevní středisko volného času sv.. Jana Boska v Havířově.. Salesiánské středisko Štěpána Trochty - dům dětí a mládeže (Teplice).. Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Plzeň.. Salesiáni Dona Boska v Ostravě.. Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice.. Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Brno-Žabovřesky.. Salesiánské centrum Praha-Kobylisy.. Mapa stránek.. |.. Starý web.. Používáme.. redakční systém Vizus CMS.. | 2013.. VIZUS.. |.. webmaster.. O nás.. Programy.. Pro dárce.. Pro média.. Novinky.. Galerie.. Adopce nablízko.. Salesiánské misie.. Odebírání novinek.. Facebook.. en.. SADBA.. Salesiánská Asociace Dona Boska..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Neváhej a vyraž do světa na misi! Přihlašování do konce září!
  Descriptive info: září.. O víkendu.. října 2013.. začíná příprava nového ročníků dobrovolníků salesiánského projektu.. Ti budou po dobu měsíce až jednoho roku pomáhat v salesiánských dílech pro znevýhodněné děti v Indii, Mexiku, Bulharsku, Německu, Kongu a dalších zemích světa.. Přihlašování stále probíhá!.. Více informací.. ZDE.. Tisk.. Nahoru.. Zpět.. Další.. E-learning.. Aktuální články.. Cagliero 11 - září 2013.. Hledáme dobrovolníky  ...   Zobrazit více článků.. Pomáhejte s námi.. Staňte se členem.. Klubu přátel.. a pomáhejte s námi!.. 30 bulharských levů (400 Kč) - 40 cihel na stavbu školy ve Staré Zagoře (Bulharsko).. Registrujte se.. Krátké zprávy.. Neváhej a vyraž do světa.. Přečtěte si zářijové.. Soutěž Adopce nablízko.. srpna.. Velehrad 2013 -.. července.. Zobrazit všechny novinky.. Srdečně děkujeme za podporu!..

  Original link path: /kratke-zpravy/?nId=23&webSID=7125497a627e64cc30878d6774c5db62
  Open archive

 • Title: Přečtěte si zářijové číslo novinek ze salesiánských misií!
  Descriptive info: Co je nového ve světě misií? Zářijové číslo salesiánského misijního měsíčníku si přečtěte.. !.. "U prostých lidí jsem se naučil vidět, jak Bůh pracuje v našich podmínkách!".. Ital P.. Giampiero De Nardi, misionář v Guatemale..

  Original link path: /kratke-zpravy/?nId=24&webSID=7125497a627e64cc30878d6774c5db62
  Open archive

 • Title: Soutěž Adopce nablízko již skončila! Podívejte se, jak dopadla!
  Descriptive info: Výherci již byli kontaktováni!.. Gratulujeme! A děkujeme všem, kdo se soutěže zúčastnili!.. Více informací o již ukončené soutěži a výsledcích..

  Original link path: /kratke-zpravy/?nId=21&webSID=7125497a627e64cc30878d6774c5db62
  Open archive

 • Title: Velehrad 2013 - dobrovolníci vysláni! Balónky vypuštěny! Přečtěte si reportáž z akce!
  Descriptive info: Salesiánský projekt.. byl podporovaným projektem letošních jubilejních Velehradských slavností! Před páteční slavnostní bohoslužbou bylo v rámci projektu Adopce nablízko vysláno.. 10 misijních dobrovolníků.. Vyslání doprovázela akce.. Balónkem na pomoc.. s výtěžkem na misijní dobrovolnictví.. Zakončena byla hromadným vypouštěním balónků na začátku čtvrtečního Koncertu lidí dobré vůle.. Během akce se celkem prodalo 2.. 224 balónků.. Celá reportáž spolu s fotkami..

  Original link path: /kratke-zpravy/?nId=20&webSID=7125497a627e64cc30878d6774c5db62
  Open archive

 • Title: Krátké zprávy
  Original link path: /kratke-zpravy/
  (No additional info available in detailed archive for this subpage)

 • Title: Cagliero - sal. volontariát
  Descriptive info: Cagliero - salesiánský volontariát.. Tento program připravuje dobrovolníky na službu na zahraničních misích v salesiánských centrech.. Program Cagliero je realizován společně s.. Adopcí nablízko.. Na stránkách Adopce také naleznete následující informace:.. Přihláška a informace o dobrovolné službě.. ;.. Finanční rozpočet.. Přípravný kurz a termíny.. Nejčastější dotazy k dobrovolné službě.. Hledáme dobrovolníky na Svatováclavskou pouť.. Vydáno:.. V pátek večer 27.. a v sobotu 28.. září 2013 se ve Staré Boleslavi uskuteční.. Národní svatováclavská pouť.. Během ní budeme prezentovat misijní dobrovolnictví a salesiánské misie jak u misijního stánku, tak i na dalších místech.. Hledáme dobrovolníky, kteří by nám byli ochotni pomoct.. BULHARSKO - Filip Hanzelka - 11.. dopis z Bulharska.. Středisko:..  ...   misijní zpravodajem, který nás bude informovat o aktuálním dění v zemi, za kterou jsme jako čeští salesiáni také zodpovědní.. Toto číslo nabízí kromě aktualit.. test znalostí.. o Bulharsku,.. duchovní okénko.. a.. svědectví.. začínající dobrovolnice Magdy.. K dispozici je i PDF soubor s obrázky použitelný pro misijní nástěnku.. Začátek přípravy na misijní dobrovolnictví se blíží - staň se dobrovolníkem i Ty!.. 29.. Bulharská nástěnka - červen, červenec, srpen 2013.. 25.. Novinky ze salesiánské misie v Bulharsku za poslední 3 měsíce: slavení Velikonoc, křty dětí, letní tábory a mnoho dalšího.. 20.. Salesiánští animátoři.. Cagliero - sal.. volontariát.. Přihláška.. Přípravný tým.. Rinaldi - Evropské aktivity.. Orientace v povolání.. Margherita.. o dobrovolnictví.. Inline..

  Original link path: /programy/cagliero/
  Open archive

 • Title: Informace o Come In
  Descriptive info: Informace o Come In.. V životě přichází důležité chvíle.. Jednou z nich je nepochybně ta, kdy si člověk začne klást podstatné otázky o svém životě a povolání.. Která je ta pravá cesta, na kterou mě volá Bůh?.. Nechceš žít jen pro sebe, ale pro Boha a pro druhé?.. Hledáš svou životní cestu? Místo, kde s tebou počítá Bůh?.. Pak přemýšlej o tom, jestli  ...   muži ve věku od 17 do 30 let.. touha hledat a ochota sdílet toto hledání.. dobré psychické zdraví.. Příspěvek 5.. 00 Kč (není nezbytnou podmínkou účasti).. Kontakt.. :.. http://www.. sadba.. org/programy/povolani/come-in/.. Salesiáni Dona Boska SADBA.. P.. Radek Gottwald, SDB, P.. Jaroslav Mikeš, SDB.. Foerstrova 2, 616 00Brno.. Email:.. radekgo@seznam.. cz.. , tel.. 732308209.. Přihlášky.. do 14 dnů před 1.. setkáním.. Jak se stát salesiánem..

  Original link path: /programy/povolani/come-in/
  Open archive

 • Title: Klub přátel
  Descriptive info: Klub Přátel.. Sadby (KP) je sdružení osob, které chtějí pomáhat znevýhodněným dětem a mládeži v různých částech světa.. Sdružuje jak přátele Adopce nablízko, tak i salesiánských misií.. POMÁHEJTE S NÁMI!.. STÁT SE ČLENEM KLUBU PŘÁTEL.. Kdo se může stát členem Klubu Přátel?.. Jednotlivci (fyzická osoba).. Firmy a organizace (právnická osoba).. Společenství (např.. rodina, skupinka přátel, školní třída, atd.. ).. Jaké výhody má člen Klubu Přátel?.. Pomáhá měnit životy mnoha dětí a mladých lidí především skrze výchovu a vzdělávání a jejich směřování do budoucnosti.. Je součástí týmu, který podporuje národní a mezinárodní salesiánské aktivity.. Dostává pravidelné zprávy o naší salesiánské činnosti.. Jak se můžete stát členem Klubu Přátel a k čemu se zavazujete?.. Členem Klubu Přátel se stanete po vyplnění elektronické přihlášky.. *.. Z členství Vám vyplývá jediná povinnost: podporovat salesiánské projekty  ...   my.. Pracujeme v různých částech světa co nejkvalitněji a pomáháme chudým dětem a mladým lidem v různých salesiánských projektech.. K této práci zveme další spolupracovníky a dobrovolníky.. Za tímto účelem poskytujeme potřebné vzdělání a školení.. Na našich internetových stránkách informujeme o našem hospodaření a výsledcích činnosti.. Chráníme Vaše osobní údaje.. Modlíme se za Vás a s Vámi za Boží požehnáni pro členy Klubu Přátel a další podporovatele, jednou měsíčně celebrujeme mši svatou s úmyslem: "za Boží požehnáni pro členy Klubu Přátel další podporovatele projektu".. Děkujeme.. ZÚČASTNIT SOUTĚŽE A STÁT SE ČLENEM KLUBU PŘÁTEL.. STÁT SE ČLENEM KLUBU PŘÁTEL BEZ ZAPOJENÍ DO SOUTĚŽE.. * Na členství v Klubu není právní nárok.. SADBA si vyhrazuje právo na základě závažných důvodů člena Klubu vyloučit.. Klub přátel.. Bankovní účty pro dary.. Projekty a spec.. symboly..

  Original link path: /pro-darce/klub-pratel/
  Open archive

 • Title: Mapa stránek
  Descriptive info: Hlavní menu.. Stručně o nás.. Kde působíme.. Napsali o nás.. Lidé v SADBĚ.. Pracovníci SADBY.. Týmy.. Členové o.. s.. Oficiální informace, kontakt.. Členové.. Stanovy.. Výroční zprávy.. Naše projekty.. ESF.. Partnerstvím k zaměstnatelnosti.. Vzdělávání dobrovolníků.. Inovativní koncepce vzdělávání dobrovolníků.. Darujme vzdělání.. Realizované projekty.. Rozvržení kurzu.. Přípravné kurzy.. Smlouvy a formuláře.. Fotogalerie.. Aktuální nabídka.. Eurotým.. Don  ...   zprávy.. Obrázky a loga.. Všechny články.. K našim programům.. Cagliero - Sal.. Come In.. Svědectví.. Cagliero 11.. Duchovní obnovy.. Články ze starších rubrik.. Misijní cesty.. Salesiánský misijní den.. Přehled témat SMD.. SMD 2010.. SMD 2012.. SMD 2013 - videa.. Animátoři.. Mezinárodní akce.. Prázdninové akce.. Rinaldi.. Setkání se salesiány.. Šampioni pro Afriku.. Cagliero.. Servisní menu..

  Original link path: /mapa-stranek/
  Open archive

 • Title: O nás
  Original link path: /o-nas/
  (No additional info available in detailed archive for this subpage)


 • Archived pages: 456