www.archive-org-2013.com » ORG » J » JABLONEC

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 26 . Archive date: 2013-10.

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: .. Info o projektu.. Reklama.. Kontakty.. Ceník.. 28.. října 2013.. Program kina.. Na co.. dnes.. v Jablonci do kina:.. Co můžete vidět v kině.. následujících sedm dnů.. :.. Více informací získáte kliknutím na název filmu.. Vítejte.. na www stránkách projektu, který si dává za cíl zpřístupnit internet širokému spektru subjektů z Jablonce a blízkého okolí.. Chceme, aby náš projekt byl zajímavý pro malé podnikatele a řemeslníky, zubařské praxe, majitele restaurací a ubytování, provozovatele služeb,.. prostě pro kohokoliv.. Chceme všem pomoci s prezentací na vlastních www stránkách pod doménou jablonec.. org, a umožníme všem používání e-mailové schránky jmeno@jablonec.. org.. Kromě jasného určení působnosti majitelů www stránek doménovým jménem jablonec.. org je zde ještě přidaná hodnota služby, která spočívá v provozu portálu www.. jablonec.. Tento portál nabídne katalogové seřazení majitelů stránek v této doméně včetně možnosti vyhledávání.. Přístupné budou však i další  ...   Horaczek.. Z názvu firmy bylo odvozeno jednoduché doménové jméno.. E-mail této fiktivní firmy je tedy balony@jablonec.. Grafické zpracování www stránky odpovídá základnímu provedení s pasivním obsahem.. Cena hovoru:.. 0,- Kč.. Radiostanice Motorola TalkAbout T5522.. Nový způsob bezdrátového spojení.. Žádné poplatky, žádné smlouvy ani žádné povolení!.. Hodí se pro nejrůznější účely a to jak pro práci, tak i pro volný čas.. Více o vysílačce.. Motorola T5522.. Radiostanice, vysílačky Motorola On-line.. Číslem 483.. začínají nyní čísla v Jablonci n.. N.. a okolí.. Hledáte nová telefonní čísla? Znáte ta původní platná do 21.. 9.. 2002? Pak je.. zde ke stažení.. volně šiřitelný program od Českého Telecomu, který vám zobrazí nový tvar telefonních čísel, případně i přečísluje celý telefonní seznam v souboru.. Precislovani.. zip, 360 Kb.. ,.. Kontatky.. Cettra.. CZ.. Stahuj.. Freesms.. Wallpaper.. Copyright.. CETTRA.. , spol.. s r.. o.. , 2001-2002.. Všechna práva vyhrazena..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Informace o projetu.. internetových stránek Jablonecka.. Pokud Vás napadají ve spojení s naším projektem nějaké otázky a pokud hledáte další informace jste na správném místě.. Otázky:.. Proč by někdo z Jablonce měl mít jinou adresu než Jablonec? Proč tedy jablonec.. org? Jaké to má výhody, co Vám to přinese a proč vlastně být na  ...   objeví informace, které chcete prezentovat, na Vašich internetových stránkách pod doménou jablonec.. org? Jak je to s e-mailem a jak se jménem Vaší jablonecké internetové adresy?.. Všechno co si přejete zpřístupnit na internetu.. Co máte tedy udělat, co uděláme my pro Vás a kolik to vlastně bude stát?.. Spojte se s námi.. Pomůžeme Vám udělat..

  Original link path: /info/
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Reklama na Jablonec.. Touto cestou Vám nabízíme reklamní prostor serveru Jablonec.. org pro propagaci Vašich výrobků či služeb.. Hlavní výhodou inzerce na našem serveru je velmi kvalitní regionální zacílení.. Naši uživatelé se rekrutují primárně z okresu města Jablonec nad Nisou a jeho blízkého okolí.. Tak přesné oblastní zacílení nenabízí žádný jiný internetový  ...   kulturních akcí,.. uskutečňovaných v regionu.. Naše firma nabízí při realizaci kampaní flexibilní přístup dle požadavků klienta, výhodné ceny inzerce oproti tištěným médiím a precizní vyhodnocení efektivity kampaně.. V případě zájmu nás kontaktujte na adrese:.. CETTRA, spol.. V Áleji 40.. 466 01.. Jablonec n.. Kontaktní osoby:.. Michal Raška.. tel: 602 - 408 808..

  Original link path: /reklama/
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Kontaktní informace.. tel: 602 - 404 808..

  Original link path: /kontakty/
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Ceník služeb.. V této sekci jsou uvedeny všechny ceny služeb které nabízíme.. Vytvoření domény třetího řádu, poštovní schránka.. a prezentace na jedné www stránce.. Jednorázový poplatek.. 2000 Kč.. Měsíční poplatek /účtován čtvrtletně.. 50 Kč.. Zpracování a přidání dalších stránek a upgrade stránek.. dohodou.. Vytvoření WAP stránky.. 300 Kč.. Velikost 176*60 bodů /stále zobrazena /cena za jeden měsíc.. 500 Kč.. Velikost 176*120 bodů /stále zobrazena /cena za jeden měsíc.. 680 Kč.. Velikost 468*60 bodů / reklama je zobrazena,pouze v intervalech /cena za jeden měsíc.. Vložení odkazu.. Vložení odkazu s obrázkem a textem /měsíční poplatek /účtován čtvrtletně.. Vložení samostatného odkazu.. zdarma..

  Original link path: /cenik/
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Katalog subjektů.. kteří mají www stránky na tomto serveru.. Protože s projektem jablonec.. org právě začínáme, jsou zde zatím pouze následující internetové stránky:.. AUTODOPRAVA Lank, spol.. Tuzemská a mezinárodní silniční nákladní doprava, rozvoz sypkých materiálů jako jsou například písek, štěrk a drť, zemní práce a zámečnictví.. Auto-Díly Čejková.. Prodej náhradních dílů, součástek a doplňků pro osobní a užitková vozidla.. Bezplatné kosmetické poradenství.. Poradenství v péči o pleť, líčení.. Nabídka špičkové kosmetiky Mary Kay, báječná pracovní příležitost pro ženy.. DOMOS - realitní s správcovská kancelář.. Správa nemovitostí Města Jablonec nad Nisou, sprostředkovatelská činnost a poradenství v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí.. Ing.. Jan Pilař.. Zpracování znaleckých posudků o cenách nemovitostí, vypracování "Prohlášení vlastníka" na budovy určené k prodeji bytů a nebytových  ...   správcovská kancelář.. Balóny Horaczek.. Ukázková stránka základního zpracování www prezentace firmy.. Obsah stránky je smyšlený a slouží pouze pro ilustraci.. Výše uvedené zobrazení je pouze počáteční fází připravovaného katalogu tříděného podle kategorií.. Kategorie, dle kterých budou majitelé www stránek na serveru jablonec.. org budou následující:.. Auto-moto.. Cestování.. Doprava.. Ekonomika a finance.. Film, TV a Video.. Grafika.. Historie.. Hry.. Hudba.. Informace.. Internet.. Komunikace.. Kultura.. Média.. Města a obce.. Nakupování.. Nevládní a neziskové organizace.. Obchod.. Podnikání.. Politika.. Průmysl.. Reklama a marketing.. Restaurace a stravovaní.. Služby.. Software.. Sport.. Školy a vzdělávání.. Umění a kultura.. Věda a technika.. Volný čas.. Výpočetní technika.. Zábava.. Zdraví.. Samozřejmou součástí této stránky bude i textový vyhledávač, který umožní vyhledání libovolného slova na www stránkách subjektů na serveru jablonec..

  Original link path: /katalog/
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Kultura, sport, akce.. Na této stránce budou přístupné informace o kulturních a sportovních akcích spojených s Jabloneckem..

  Original link path: /kultura/
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - UBYTOVÁNí JABLONEC, hotely Jablonec, chalupy jablonec, penziony jablonec, hotel, ubytovny, ubytovna, Jizerské hory, Jablonec.org - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Ubytování.. V této sekci najdete informace o subjektech poskytujících ubytování v regionu města Jablonec nad Nisou.. Tělocvičná jednota Sokol.. - turistická ubytovna.. Fügnerova 1054/5.. 466 01 Jablonec nad Nisou.. E-mail:.. sokol_jbc@quick.. cz.. Tel.. : +420 483 320 895, +420 604 647 315.. URL:.. http://sokol.. Pension Triumph.. - Simona Vohnoutková.. Horní Maxov 24 E.. 468 44 Josefův Důl.. pension.. triumph@iol.. : +420 483 300 654, +420 606 90 50 85.. Penzion Sluníčko.. Jindřichovská 142/2,.. 466 01 Jablonec nad Nisou.. penzion.. slunicko@volny.. : +420 483 319 445, 483 319 445.. http://www.. volny.. cz/penzion.. slunicko.. Hotel Club Břízky.. Adresa: Průběžná 22, Jablonec n.. N.. , telefon: 483 361 662.. Hotel Diana.. Adresa: 5.. května 702/30, Jablonec n.. , telefon: 483 319 883.. Hotel Merkur.. Adresa: Anenské náměstí 8,  ...   591.. Hotel Relax - centrum.. Adresa: Novoveská 28a, Jablonec n.. , telefon: 483 317 703.. Hotel Sport Tj Liaz.. Adresa: U stadionu, Jablonec n.. , telefon: 483 312 270.. Hotel Zlatý Lev.. Adresa: Kostelní 19, Jablonec n.. , telefon: 483 333 000.. Hotel - penzion Oáza.. Adresa: Československé armády 19, Jablonec n.. , telefon: 483 305 379.. Tím naše nabídka nekončí.. V rozšířené informaci může být i odkaz na vlastní internetové stránky, které mohou být opět na serveru jablonec.. Pokud tedy chcete bezplatné uveřejnění základní informace o vašem podniku, nebo Vás zajímají podmínky větší prezentace,.. kontaktujte nás.. Upozornění pro majitele ubytovacích zařízení:.. Provozujete ubytovací zařízení a chtěli byste zde být uvedeni?.. Kontaktujte nás.. Jestliže byste chtěli jiný typ zobrazení,.. zde.. se můžete podívat na ukázky..

  Original link path: /ubytovani/
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Restaurační zařízení.. Na této stránce jsou přístupné základní informace o restauracích, hospodách a klubech z Jablonce nad Nisou.. Restaurace Adam a Eva.. Adresa: Mírové náměstí 14, Jablonec n.. , telefon: 483 314 823.. Restaurace Asia.. Adresa: Soukenná 2, Jablonec n.. , telefon: 483 320 233.. Restaurace Balada.. Adresa: Mírové náměstí 8, Jablonec n.. , telefon: 483 317 129.. Restaurace Bohemia strass.. Adresa: Mírové náměstí 15, Jablonec n.. , telefon: 483 713 588.. Restaurace Corso Hudec Tomáš.. Adresa: Mírové náměstí 17, Jablonec n.. , telefon: 483 319 084.. Restaurace Cross cauntry.. Adresa: Pod skalkou 48, Jablonec n.. , telefon: 483 319 951.. Restaurace Klub-ex.. Adresa: Riegrova 3, Jablonec n.. , telefon: 483 320 599.. Restaurace Mušle.. Adresa: Nákladní 11, Jablonec n.. , telefon: 483 315 256.. Restaurace Neptun.. Adresa: Liberecká 3367/35, Jablonec n.. , telefon: 483 712 609.. Restaurace Oko.. Adresa: Podzimní 21, Jablonec n.. , telefon: 483 315 469.. Restaurace Panoptikum.. Adresa: Mírové náměstí 11/492, Jablonec n.. , telefon: 483 311 746.. Restaurace Peking.. Adresa: Dolní náměstí 651/4, Jablonec n.. , telefon: 483 711 655.. Restaurace Rafana venosa.. Adresa:  ...   483 333 011.. Restaurace Mladých - RCI.. Adresa: Rýnovická 3760/61, Jablonec n.. , telefon: 483 710 568.. Restaurace Rybářská bašta.. Adresa: J.. Hory 3/4255, Jablonec n.. , telefon: 483 705 194.. Restaurace Sportovka.. Adresa: Na vršku 12, Jablonec n.. , telefon: 483 315 017.. Restaurace Střelnice.. Adresa: U stadionu 5, Jablonec n.. , telefon: 483 315 967.. Restaurace Terasa.. Adresa: Podhorská 34, Jablonec n.. , telefon: 483 314 466.. Restaurace U Červených.. Adresa: Pražská 952/75, Jablonec n.. , telefon: 483 711 255.. Restaurace U Draka.. Adresa: Liliová 11, Jablonec n.. , telefon: 483 710 657.. Restaurace U Dubu.. Adresa: Pulečný 22, Jablonec n.. , telefon: 483 388 286.. Restaurace U Jabloně.. Adresa: Pražská 608, Jablonec n.. , telefon: 483 712 202.. Restaurace U Papouška.. Adresa: Revoluční 14, Jablonec n.. , telefon: 483 320 739.. Restaurace U Tří kaprů.. Adresa: Podhorská 110, Jablonec n.. , telefon: 483 313 360.. Restaurace Viking-CK scandia czech tour.. Restaurace Vlaštovčí hnízdo.. Adresa: Vlaštovčí 27, Jablonec n.. , telefon: 483 710 471.. Upozornění pro majitele restauračních zařízení:.. Provozujete restaurační zařízení a chtěli byste zde být uvedeni?..

  Original link path: /restaurace/
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Instituce.. Úřad práce Jablonec nad Nisou.. E.. Floriánova 3, Jablonec nad Nisou.. telefon: 483 346 611.. telefon s provolbou: 34 66 (483 34 66).. Provozní doba.. Pondělí.. 8,00-11,30.. 12,30 17,00.. hodin.. Úterý.. 12,30 15,00.. Středa.. Čtvrtek.. Pátek.. 12,30 14,00.. V pátek otevřeno pouze pro informace a příjem uchazečů o zaměstnání..

  Original link path: /instituce/
  Open archive

 • Title: JABLONEC.ORG - portál města Jablonec nad Nisou
  Descriptive info: Proč Vám připadá normální, když má Vaše jablonecká firma v adrese jméno města Jablonec? Proč by tedy nemělo být normální aby Vás i na Internetu všichni, kdo Vás hledají, našli v Jablonci? Proto Vám nyní dáváme možnost, pokud se Vaše firma jmenuje například Novák, aby Vás všichni mohli najít na adrese novak.. org a pokud Vám budou chtít napsat, mohou Vám napsat na novak@jablonec.. Proč mít firmu na internetu?.. Co pro Vás znamená, pokud se Vaše firmu jmenuje například Novák, že Vás najdou na internetové adrese novak.. org? Prvním efektem je, že hledající nemusí do stavového řádku internetového prohlížeče zapisovat něco jako například:.. Taková adresa již o svém majiteli něco  ...   na této adrese budou všechny informace o Vaší firmě, které bude chtít o Vás na internetu zpřístupnit.. Vězte, že spousta lidí bude na adrese novak.. org hledat často Vaše telefonní číslo, váš e-mail, nebo Vaši adresu.. Na této adresu můžete nechat i mapku, kde vaši firmu najdou, můžete tam mít informace o tom, co Vaše firma dělá třeba i s barevnými obrázky.. To vše na této adrese bude komukoliv neustále přístupné.. Kdokoliv na internetu, od státního zaměstnance na úřadě až po ženu v domácnosti, může získat spoustu informací o Vaší firmě a to i v době, kdy třeba zrovna máte volno.. Takové informace a na dobré adrese pracují za Vás!.. Pokračování..

  Original link path: /info/infopage00.php
  Open archive


 • Archived pages: 26