www.archive-org-2013.com » ORG » J » JAGELLO

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 100 . Archive date: 2013-10.

 • Title: JAGELLO 2000
  Descriptive info: .. TITULNÍ STRANA.. O NÁS.. AKTUALITY.. PROJEKTY.. DALŠÍ AKTIVITY.. KONTAKTY.. ODKAZY.. stránky navštívilo.. 545144.. OBČANSKÉ SDRUŽENÍ JAGELLO 2000 JE PŘEDNÍ ČESKOU NEZISKOVOU ORGANIZACÍ ZAMĚŘENOU NA ČINNOST V OBLASTI PUBLIC DIPLOMACY A NA PODPORU A PREZENTACI NATO A BEZPEČNOSTNÍ POLITIKY.. MEZI HLAVNÍ PROJEKTY SDRUŽENÍ PATŘÍ:.. Aliante.. Dny NATO v Ostravě.. Informační centrum o NATO.. Konferenční činnost.. natoaktual.. cz.. Poznej NATO 2013 v Přáslavicích.. Přáslavice, 17.. 10.. 2013.. IC NATO připravilo další ze série besed a ukázek pro středoškolské studenty s cílem představit Severoatlantickou alianci a zapojení ČR v jejím rámci.. Debata o povolební zahraniční politice.. Praha, 15.. IC NATO připravilo veřejnou moderovanou debatu na téma Zahraničně-bezpečnostní politika České republiky po volbách do Poslanecké  ...   modelu amerického Kongresu připravilo IC NATO pro delegáty ČMAK odbornou debatu na téma česko-americké vojenské spolupráce.. Cesta pro vítěze soutěže Aliante do Turecka.. Turecko, 24.. 9.. -3.. 10.. Vítězové mezinárodní studentské soutěže Aliante 2013 navštíví vojenské základny a turistické zajímavosti po celém Turecku.. Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR.. Ostrava, 21.. -22.. 9.. Jagello 2000 je hlavním organizátorem největší bezpečností show v Evropě, která se uskuteční na Letišti Leoše Janáčka Ostrava.. [.. starší.. ].. |.. Tisk.. Nahoru.. Jagello 2000, Výstavní ul.. 8, 709 00 Ostrava 9; tel.. : +420 597 479 208; e-mail:.. jagello@jagello.. org.. Tato webová stránka je podporována.. Ministerstvem zahraničních věcí ČR.. Programovali:.. SE-MO Data s.. r.. o..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: O nás | JAGELLO 2000
  Descriptive info: 545145.. O nás.. Občanské sdružení Jagello 2000 je v České republice hlavním subjektem v oblasti komunikační strategie členství v Severoatlantické alianci a bezpečnostní politiky obecně a podílí se rovněž na projektech zaměřených na Evropskou unii.. Hlavním cílem sdružení je informovat veřejnost o bezpečnostní politice a transatlantických vztazích.. Myšlenka založit občanské sdružení vznikla roku 1999 po společném vstupu České republiky a Polska do Severoatlantické aliance.. Zakladatelé sdružení pocházející z regionu Severní Moravy a Slezska tento historický milník vnímali jako jedinečnou příležitost pro vybudování česko-polských vztahů na zcela novém základě a propagace tohoto nově vzniklého spojenectví bylo v prvních letech hlavním cílem existence sdružení.. Našimi prvními projekty tak byly česko-polský letecký den Air Show na mošnovském letišti v říjnu 2000 a konference Fórum Jagello 2001 zaměřená na zhodnocení prvních dvou let členství České republiky a Polska v Alianci v březnu 2001.. V téže době Ministerstvo zahraničních věcí České republiky schválilo několik projektů, které jsme mu předložili, a tak se v roce 2001 konaly první ročníky středoškolské soutěže Aliante, akce pro širokou veřejnost Dne NATO v Ostravě, v témže období byl spuštěn zpravodajský a informační portál natoaktual.. cz a na podzimu roku 2002 nám též  ...   euro-atlantickou spolupráci, jehož cílem je zvyšování povědomí o bezpečnostně-politických otázkách obecně, zejména pak s důrazem na NATO.. Od toho se odvíjí činnost v následujících letech, kdy se v našem portfoliu objevily i projekty v Srbsku a Černé Hoře a na Ukrajině, jejichž cílem je přiblížit Českou republiku jako partnera a spojence v procesu integrace do euroatlantických struktur, či informování o zamýšlené výstavbě prvků protiraketové obrany ve střední Evropě.. V listopadu 2003 bylo sdružení Jagello 2000 zvoleno zástupcem České republiky v Atlantic Treaty Association.. Na základě tohoto jsme založili v únoru 2004 Českou euroatlantickou radu, jejímiž členy jsou přední čeští diplomaté, vojenští experti a zástupci akademické veřejnosti zabývající se bezpečnostní problematikou a transatlantickou spoluprací.. Od roku 2009 je pak Jagello 2000 jakožto hlavní organizátor Dnů NATO v Ostravě členem European Airshow Council, při jehož výročním zasedání bylo již dvakrát oceněno za marketingovou činnost.. Dny NATO též od roku 2010 každoročně obhajují titul.. Čistý festival.. udělovaný za třídění a druhotné zpracování odpadu z akce.. Nejen zásluhou jejich pořádání obdrželo Jagello 2000.. Ocenění za realizaci aktivit majících celkový vliv na hospodářský, ekonomický a společenský rozvoj Moravskoslezského kraje.. Členové sdružení Jagello 2000.. Stanovy sdružení Jagello 2000..

  Original link path: /page-o-nas/
  Open archive

 • Title: Aktuality | JAGELLO 2000
  Descriptive info: Aktuality.. Pokračování projektu se koná u 73.. tankového praporu Armády ČR v Přáslavicích u Olomouce, kde během jednodenní akce kromě činnosti Severoatlantické aliance vojáci studentům představí základnu a její možnosti nasazení.. K účasti v projektu Poznej NATO tradičně zveme studenty dvou středních škol, zájemcům o účast rádi poskytneme více informací na.. info@natoaktual.. Na debatu, která se koná v prostorách CEVRO Institutu, byli pozváni bezpečnostní experti hlavních českých politických stran.. Účast potvrdili Alexandr Vondra (ODS), Jan Hamáček (ČSSD), Ivan Gabal (KDU-ČSL), zástupce TOP 09 a Strany zelených.. Zástupci SPOZ a Hnutí ANO se omluvili.. Prezentace byla zaměřena především na činnost armády v alianční operaci v Kosovu.. Prezentaci v prostorách Informačního centra o NATO přednesla pplk.. Jana Zechmeisterová z Ministerstva obrany ČR.. Debata nazvaná.. US-CZ Military Cooperation: Practical Examples of Fostering the Transatlantic Relationship.. se konala v IC NATO v prostorách VŠCI..  ...   náročnými nástrahami finále, získali jako odměnu poznávací cestu po Turecku.. Čeká je nejen návštěva turistických zajímavostí, ale především základen armády, námořnictva a letectva.. Více o soutěži Aliante naleznete.. zde.. Na Dnech NATO v Ostravě mohou návštěvníci vidět vedle nejmodernější armádní techniky také to nejlepší, co má k dispozici policie, hasiči, záchranná služba, celníci, vězeňská služba a další složky.. V rámci doprovodného programu akce se koná i tradiční Den s dokumenty ČT ve čtvrtek 19.. září v ostravském Minikině Kavárna a v pátek 20.. září veřejné neformální debaty s představiteli zúčastněných bezpečnostních složek v ostravském knihkupectví Librex.. Vstup na celý program je zdarma, více informací naleznete na.. www.. natodays.. 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 11.. 12.. 13.. 14.. 15.. 16.. 17.. 18.. 19.. 20.. 21.. 22.. 23.. 24.. 25.. 26.. 27.. 28.. 29.. 30.. 31.. 32.. 33.. >..

  Original link path: /page-aktuality/
  Open archive

 • Title: Projekty | JAGELLO 2000
  Descriptive info: Projekty.. Jedním způsobem předávání informací je odpovídání na dotazy.. Druhým způsobem je motivování lidí k tomu, aby si odpovědi na dotazy vyhledali sami.. Příkladem tohoto druhého způsobu je i vědomostní soutěž Aliante určená pro studenty středních škol.. Prvně se konala v roce 2001 pouze v České republice.. Od té doby neustále roste jak počet zastoupených států (v roce 2008 to bylo již 13), tak počet účastnících se studentů, který přesáhl čtyři tisíce.. Motivace ve formě dvoutýdenní cesty do jedné spojenecké země spojené s návštěvou turistických zajímavostí i vojenských velitelství je tedy zřejmě dostatečná.. project-aliante.. Bezpečnostní politika neznamená pouze armádu a Dny NATO v Ostravě nejsou pouhou vojenskou přehlídkou.. Česká republika a její spojenci disponují širokou škálou prostředků pro zajištění bezpečnosti a záchranu životů a cílem Dnů NATO je představení co největšího množství z nich ať už se jedná o techniku a vybavení armádní, policejní či záchranářské.. Součástí akce jsou besedy, filmové projekce a semináře.. Vyvrcholením je celodenní program na Letišti Leoše Janáčka Ostrava.. Dny NATO v Ostravě jsou nekomerční akcí.. Vstup  ...   exkurze, nabízí pomoc při vypracování rešerší a vyhledávání zdrojů informací a v neposlední řadě vlastní knihovnu s jedinečným fondem odborných publikací.. natoaktual.. cz/na_projekty.. asp?y=na_projekty/icnatoinformace.. htm.. Konference, semináře, workshopy a přednášky jsou a budou důležitou platformou pro výměnu názorů a předávání zkušeností mezi politiky, zástupci institucí, odborníky, odbornou i laickou veřejností či studenty.. Tyto akce zaměřené na bezpečnostní problematiku, Severoatlantickou alianci a euroatlantickou integraci pořádáme nejen v České republice, ale i Srbsku, Izraeli či Německu.. Díky dlouhodobě budované síti kontaktů jsme též schopni sjednat zajímavé přednášející či řečníky na konference pořádané jinými organizacemi.. jagello.. org/page-konferencni-cinnost/.. Nejvhodnějším prostředkem ke zpřístupnění informací o Severoatlantické alianci co největšímu počtu zájemců je v současné době internet.. Proto zároveň se vznikem Informačního centra o NATO v Praze v roce 2002 vznikl i jeho oficiální portál natoaktual.. Kromě základních informací o NATO, jeho historii, misích či summitech, přináší i zpravodajství, přehledy zahraničních médií, původní komentáře a analýzy, fotogalerie a mnohé další.. Natoaktual.. cz působí též v roli mediálního partnera různých projektů zaměřených na bezpečnostní problematiku a public diplomacy..

  Original link path: /page-projekty/
  Open archive

 • Title: Další aktivity | JAGELLO 2000
  Descriptive info: Další aktivity.. Sdružení Jagello 2000 se nevěnuje pouze dlouhodobým projektům, ale při vhodných příležitostech pořádá či spolupořádá i různé jednorázové akce.. Zde naleznete stručný přehled těch nejvýznamnějších, včetně již ukončených projektů:.. Euroatlantické centrum Praha - Bělehrad.. Euroatlantické integrační centrum v Dněpropetrovsku.. Protiraketová obrana.. Projekty k pražskému summitu NATO.. Analytická činnost.. Publikační činnost.. Odborné kurzy.. Ostatní..

  Original link path: /page-dalsi-aktivity/
  Open archive

 • Title: Kontakty | JAGELLO 2000
  Descriptive info: Kontakty.. Jagello 2000.. Výstavní 8.. 709 00 Ostrava 9.. Tel.. :.. (+420) 597 479 208.. Fax:.. (+420) 596 639 253.. E-mail:.. jagello(at)jagello.. IČ:.. 706 40 866.. DIČ:.. CZ70640866.. Vedeno u MV ČR pod č.. j.. VS/1-1/44553/00-R ze dne 17.. 2000.. Bankovní spojení:.. Citibank Europe plc, organizační složka.. č.. ú.. 5008726001/2600.. Sdružení Jagello 2000 je od  ...   PAVLAČÍK.. CEO spoluzakladatel.. pavlacikz(at)jagello.. Ing.. Beata BULAWOVÁ.. CFO vvýkonná ředitelka.. bulawovab(at)jagello.. Pavel BOHÁČ.. koordinátor projektu Dny NATO v Ostravě.. bohacp(at)jagello.. PhDr.. Petr ZLATOHLÁVEK.. výkonný ředitel IC NATO.. zlatohlavekp(at)jagello.. Tereza HOLOMKOVÁ.. účetní.. holomkovat(at)jagello.. Mgr.. Zuzana KALMANOVÁ.. marketingová manažerka.. kalmanovaz(at)jagello.. org.. Ivan ZÍT.. IT grafika.. externí spolupracovník.. ziti(at)jagello.. Jan VLKOVSKÝ.. vlkovskyj(at)jagello.. Lubomír SVĚTNIČKA.. reportér fotograf.. lubomir.. svetnicka(at)natoaktual.. cz..

  Original link path: /page-kontakty/
  Open archive

 • Title: Odkazy | JAGELLO 2000
  Descriptive info: Odkazy.. Americké informační centrum.. Asociace pro mezinárodní otázky.. Atlantic Treaty Association.. Evropská unie.. International Institute of Political Science.. Ministerstvo obrany České republiky.. Ministerstvo zahraničních věcí České republiky.. Prague Security Studies Institute.. Severoatlantická aliance.. Slovak Atlantic Commision..

  Original link path: /page-linky/
  Open archive

 • Title: Jagello 2000
  Descriptive info: HOME.. ABOUT US.. NEWS.. PROJECTS.. CONTACT US.. LINKS.. JAGELLO 2000 ASSOCIATION IS TOP CZECH NONPROFIT ORGANIZATION FOCUSED ON THE ACTIVITIES IN THE FIELD OF PUBLIC DIPLOMACY AND ON SUPPORT AND PRESENTATION OF NATO AND SECURITY POLITICS.. MAIN PROJECTS OF THE ASSOCIATION ARE:.. Conferences.. NATO Days in Ostrava.. NATO Information Center in Prague.. Meet NATO 2013 in Přáslavice.. Přáslavice; Oct 17, 2013.. NATO Information Centre organizes another part from the series of discussions and excursions for high-school students focused on introduction of the North Atlantic Alliance and Czech contribution.. Post-Election Foreign Policy Debate.. Prague; Oct 15, 2013.. NATO Information Centre prepared a public debate on topic of Foreign &  ...   Oct 5, 2013.. NATO Information Centre and organizers of the Czech Model of the U.. S.. Congress prepared an expert discussion for the model delegates about Czech-U.. military Cooperation.. Aliante 2013 Winners' Trip.. Turkey; Sep 24-Oct 3, 2013.. Winners of the international student competition Aliante 2013 are enjoying their prize - the trip through Turkey.. NATO Days in Ostrava & Czech Air Force Days 2013.. Ostrava; Sep 21-22, 2013.. Jagello 2000 is a main organizer of the biggest security show in Europe, which takes place in Leos Janacek Ostrava Airport.. archive.. Print.. Top.. This website is co-sponsored by.. the Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic.. Programmed by:..

  Original link path: /en/
  Open archive

 • Title: Členové sdružení | JAGELLO 2000
  Descriptive info: Členové sdružení.. Miroslav Bradna.. , generální ředitel.. PST Ostrava, a.. s.. Rudolf Opatřil.. , rada obchodní sekce velvyslanectví České republiky v Polsku, místopředseda sdružení.. Zbyněk Pavlačík.. , ředitel Informačního centra o NATO, předseda sdružení.. Marek Pernal.. , generální konzul generálního konzulátu Polské republiky v Barceloně.. Radim Turek.. , bývalý poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.. Mirek Topolánek.. , bývalý předseda vlády České republiky.. topolanek.. Jan Stachowski.. , bývalý rada velvyslanectví Polské republiky v Praze, překladatel české literatury do polštiny.. Karel Štindl.. , bývalý velvyslanec České republiky v Kyjevě..

  Original link path: /page.php?page=clenove-sdruzeni
  Open archive

 • Title: Stanovy sdružení | JAGELLO 2000
  Descriptive info: Stanovy sdružení.. Článek první.. Název sdružení.. Název sdružení zní:.. Článek druhý.. Sídlo sdružení.. Sídlem sdružení je :.. 709 00 Ostrava 9, Výstavní 8.. Článek třetí.. Cíl činnosti sdružení.. Cílem hlavní činnosti sdružení je:.. Podpora a prezentace NATO formou:.. organizací kongresů, veřejných prezentací, sympozií, mezinárodních setkání, výstav, soutěží, seminářů, školení, kulturních a společenských programů, koncertů a dalších akcí směřujících k propagaci NATO,.. zajišťování reklamy a propagace účastníků a zájemců těchto akcí.. Podpora česko-polského spojenectví v rámci NATO a dále podpora česko polské politické, kulturní a hospodářské spolupráce formou:.. organizací kongresů, veřejných prezentací, sympozií, mezinárodních setkání, výstav, seminářů, školení, kulturních a společenských programů, koncertů a soutěží, včetně doprovodných akcí,.. Podpora členství a prezentace Evropské unie formou:.. organizací kongresů, veřejných prezentací, sympozií, mezinárodních setkání, výstav, soutěží, seminářů, školení, kulturních a společenských programů a dalších akcí směřujících k propagaci Evropské unie,.. Výše uvedeným se rozumí např.. : přípravné a jiné úkony v souvislosti s pořádáním kongresů a sympozií jednání s účastníky a sponzory akcí, uzavírání smluv se specializovanými producentskými, reklamními a propagačními agenturami stejně jako s dalšími, například státními institucemi a organizacemi zajišťujícími průběh mezinárodních setkání, hrazení nákladů z prostředků získaných od sponzorských organizací atd.. Článek čtvrtý.. Vznik a trvání sdružení.. Sdružení vznikne dnem registrace sdružení Ministerstvem vnitra České republiky.. Toto sdružení se zakládá na dobu neurčitou.. Článek pátý.. Zásady hospodaření sdružení nevýdělečnost sdružení.. Činnost sdružení není výdělečná, jelikož bude nezisková prostředky budou získávány ze zdrojů : od dárců, sponzorů, účastníků akcí a odběratelů (plátců za reklamy).. Tyto prostředky budou použity na zaplacení nákladů konkrétní akce.. Pokud se na dotyčnou akci nepodaří sdružení získat dostatečné množství prostředků, částky již získané od sponzorů, dárců a odběratelů jim budou vráceny nebo po vzájemné dohodě (písemnou formou) ponechány a použity na další akce sdružení.. Pro dotyčnou akci nelze objednávat služby od dalších organizací v případě, že se sdružení nepodařilo získat dostatečné množství prostředků na uhrazení celé akce.. Přípravné práce menšího rozsahu (překlady, korespondence, telefony apod.. ) jsou hrazeny z částky vzniklé z členských příspěvků členů sdružení.. V případě přebývajících finančních prostředků po skončení dotyčné akce, budou tyto použity na uspořádání další akce v souladu s cílem sdružení.. Z těchto prostředků mohou být hrazeny i roční odměny členů představenstva, pokud tak schválí shromáždění členů (viz Článek devátý těchto stanov).. Článek šestý.. Orgány sdružení.. Orgány sdružení jsou:.. Shromáždění členů sdružení.. Představenstvo a předseda sdružení.. ad I).. Shromáždění členů sdružení.. Shromáždění členů sdružení je nejvyšším orgánem sdružení a rozhoduje o všech základních otázkách činnosti sdružení i o všech otázkách, které si k rozhodování vyhradí.. Shromáždění členů sdružení se koná dle potřeby, nejméně však jednou za kalendářní čtvrtletí není li dohodnuto jinak, prvý den čtvrtletí a je svoláváno předsedou představenstva sdružení či členem představenstva doporučeně zasílanou písemnou pozvánkou.. Každý člen je povinen účastnit se shromáždění členů osobně.. Pokud existují pro nedostavení se na shromáždění členů závažné důvody, je člen povinen písemně se omluvit, popř.. písemně zmocnit k zastoupení na shromáždění jinou osobu ta nemusí být členem sdružení.. O svolání shromáždění mohou představenstvo písemně požádat též minimálně dva členové sdružení v takovém případě je představenstvo povinno shromáždění svolat, nestane-li se tak do 30ti dnů, jsou uvedení žadatelé o svolání oprávnění svolat shromáždění sami.. Pozvánka musí obsahovat označení sdružení, označení svolavatele s jeho funkcí, termín, (vždy v době mezi 08:00 hod.. a 20:00 hod.. ) a místo (vždy Ostrava, nedojde-li k jiné dohodě všech členů) konání a dále program (body) shromáždění.. Shromáždění je usnášeníschopné pouze v případě účasti minimálně 70 % (slovy: sedmdesát procent)  ...   sdružení je oprávněn obdržet od představenstva sdružení informace o podrobnostech činnosti a je oprávněn nahlížet do veškerých dokladů.. Člen sdružení je povinen sdělit představenstvu sdružení telefonické spojení na svoji osobu a dále je povinen sdělovat každou změnu tohoto spojení či adresy (oproti adrese vyznačené v těchto stanovách).. Člen sdružení může být rozhodnutím shromáždění členů sdružení ze sdružení vyloučen (vyžaduje se zde ovšem 100 % hlasů vyjma hlasu člena, o jehož vyloučení se rozhoduje), a to v případě, že porušil své povinnosti plynoucí z těchto stanov běžným způsobem opakovaně či závažným způsobem jednou, a to i ve funkci člena či předsedy představenstva.. Závažným způsobem je např.. opakovaná neúčast na svolaném shromáždění bez omluvy a bez vážného důvodu (a to ani prostřednictvím zplnomocněného zástupce),.. opakované nesdělení změny trvalého pobytu či nového telefonního/faxového spojení,.. jednání proti zájmům sdružení,.. prodlení s placením členského příspěvku (či smluvní pokuty za pozdní placení) delší než jeden měsíc.. Další povinnosti členů sdružení může určit rozhodnutí členů sdružení.. Článek devátý.. Vznik členství a členský příspěvek.. Za člena sdružení může být přijata fyzická (bezúhonná ve smyslu předpisů o živnostenském podnikání) či právnická osoba pouze za splnění všech následujících podmínek:.. podala písemnou žádost o přijetí do sdružení o těchto náležitostech:.. jméno, příjmení, rodné číslo (není-li, datum narození) a bydliště zájemce (u právnické osoby jméno, právní forma, IČO, sídlo a statutární orgán),.. přesné označení adresáta, tedy tohoto sdružení,.. slovně vyjádřena žádost o přijetí za člena sdružení,.. prohlášení o znalosti celých stanov sdružení a o přistoupení k těmto stanovám podřízení se podmínkám ve stanovách uvedených,.. závazek zaplatit členský příspěvek.. byla jako budoucí člen sdružení schválena rozhodnutím představenstva sdružení.. zaplatila členský příspěvek ve výši určené pro právnickou či fyzickou osobu rozhodnutím shromáždění členů sdružení.. Členský příspěvek každého člena činí: 3000,- Kč (slovy:Třitisícekorunčeských).. Zakládající člen sdružení je povinen složit příslušnou částku členského příspěvku dle předchozího odstavce na účet sdružení, do 10 dnů ode dne registrace sdružení obdobně platí pro nové členy s tím, že lhůta se počítá ode dne přijetí člena shromážděním členů, a příspěvek se skládá na účet sdružení.. Stanoví se smluvní pokuta pro zakládající členy v částce 0,5 % za každý den prodlení s placením členského příspěvku.. V případě prodlení se zaplacením členského příspěvku delšího než 14 dnů členství nového člena (resp.. zájemce o členství) nevznikne.. Článek desátý.. Zánik účasti ve sdružení.. Členství ve sdružení zaniká doručením písemného sdělení o vystoupení ze sdružení představenstvu sdružení.. Členství ve sdružení dále zaniká vyloučením ve smyslu odstavce 5 Článku devátého těchto stanov.. Členství v tomto sdružení dále zaniká úmrtím u člena fyzické osoby a zánikem u člena právnické osoby.. Článek jedenáctý.. Zánik sdružení.. Sdružení zaniká písemnou dohodou členů.. Sdružení zaniká vystoupením tolika členů sdružení, že nezbude víc než jeden člen sdružení.. Sdružení zaniká způsoby uvedenými v zákoně č.. 83/1990 Sb.. , paragraf 12, o sdružování občanů, ve znění předpisů pozdějších.. Článek dvanáctý.. Ustanovení přechodná a závěrečná.. Náklady založení sdružení a jeho registrace nese samo sdružení.. V otázkách neupravených těmito stanovami platí zákon č.. o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů.. Stanovy jsou závazné podpisem posledního ze zakládajících členů.. Členům sdružení se písemnost doručuje na adresy známé ze stanov sdružení v případě, že člen neoznámil sdružení změnu své adresy, má se písemnost za doručenou dnem, kdy je tato vrácena společnosti s odůvodněním, že adresát se odstěhoval či pokud adresát podruhé doporučeně doručovanou písemnost přes výzvu opakovaně nevyzvedne.. Organizační jednotky sdružení nebudou zřizovány.. Členství v tomto sdružení není žádným způsobem převoditelné.. V Ostravě dne 31.. října 2002.. Zbyněk Pavlačík, předseda..

  Original link path: /page.php?page=stanovy-sdruzeni
  Open archive

 • Title: Aktuality | JAGELLO 2000
  Original link path: /page-aktuality/1/
  (No additional info available in detailed archive for this subpage)

 • Archived pages: 100