www.archive-org-2013.com » ORG » H » HAAJA

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 4 . Archive date: 2013-10.

 • Title: haaja.org – Internetová vizitka - Luboš Hájek
  Descriptive info: .. haaja.. org.. Internetová vizitka Luboš Hájek.. Vítejte.. CV.. Služby.. Kontakty.. Vážený návštěvníku,.. vítej.. Pokud.. hledáš někoho.. se zkušenostmi,.. kdo ti pomůže.. v tak složitém a nebezpečném světě internetu,.. jsi na správném místě.. Neváhej mě kontaktovat při řešení problémů ve firmě nebo doma.. , určitě vymyslíme řešení vhodné zrovna pro tebe.. Spolupracuji s větším týmem specialistů.. Společně realizujeme technickou podporu pro firmy, kde je ve správě několik desítek serverů a stovky pracovních stanic.. Jsme schopni zařídit podporu pro vaše služby a zákazníky i v režimech 24 7.. Haaja.. org..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: CV ‹ haaja.org – Internetová vizitka - Luboš Hájek
  Descriptive info: Pracovní zkušenosti.. Od roku 2006 do dnes práce na živnostenský list.. Instalace OS Linux (servery, směrovače, firewally).. Tvorba internetových prezentací (HTML, PHP).. Provoz internetového obchodu.. 2009 2010 Bonicom, s.. r.. o.. Správce sítě.. Konfigurace hostingových serverů.. Virtualizace XEN.. VPN Servery, firewally, zálohování.. 2006 2008 LAM Plus, s.. Správce sítě a programátor.. Správa a konfigurace hostingových serverů.. Konfigurace mikrovlnných spojů.. Konfigurace přepínačů.. Instalace a konfigurace směrovačů.. Statické a dynamické směrování.. Programování dohledového systému (PHP, Perl).. 2002 2004 CZFree.. Net.. Správce sítě a servisní technik.. Instalace a konfigurace směrovačů s OS Linux..

  Original link path: /cv/
  Open archive

 • Title: Kontakty ‹ haaja.org – Internetová vizitka - Luboš Hájek
  Descriptive info: IČ:.. 737 776 92.. Email:.. haaja@haaja.. Telefon:.. 775 108 423.. Facebook profil.. Jabber:.. haaja@njs.. netlab.. cz..

  Original link path: /kontakty/
  Open archive

 • Title: Služby ‹ haaja.org – Internetová vizitka - Luboš Hájek
  Descriptive info: Správa Linux serverů.. Výběr vhodného hardware a software.. Konfigurace služeb DNS, iptables, OSPF, Postfix, Samba, VPN, LAMP, XEN, VMware,.. Zálohování (automatické, inkrementální stanic i serverů).. Konzultace internetové technologie.. Výběr vhodného webhostingu a webhousingu.. Internetová telefonie výběr ustředny, operátora.. Důležitost zálohování a zabezpeční.. Nevíte si s něčím rady?.. Kontaktujte mě.. Ve světě internetu a serverů se pohybuji více jak 7 let..

  Original link path: /sluzby/
  Open archive

 • Archived pages: 4