www.archive-org-2013.com » ORG » 2 » 2010FINAMASTERS

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 15 . Archive date: 2013-08.

 • Title: דני פיננסי, חוסך לאופנים - 2010finamasters.org
  Descriptive info: .. 2010finamasters.. org.. עמוד בית.. מאמרים.. וידאו.. תמונות.. צור קשר.. מומלצים:.. לפרטים נוספים בנושא - מזון לחתולים.. ,.. print.. haktovet.. co.. il.. מחסומי לחץ.. קרא עוד.. דני פיננסי, חוסך לאופנים.. כולנו בני- אדם, בטח שכל מי שקורא המילים האלה אשר אני מקליד.. רובנו, מאותם בני- אדם, אוהבים להסתכל על דברים בגדול כשנוח, וכשנוח בקטן.. זה מובן, אף יכול להיות חיובי במובנים ומצבים רבים.. בתחום הפיננסי והכלכלה, הנטייה היא להמשך אל סיפורים מארץ הסרטים, ההצלחות הכי גדולות, הסכומים הגרנדיוזים.. גם אם אנו עוקבים אחר סיפור של אדם שהתחיל מאפס או מפשטות, נצפה ונקווה שאותו אדם יהפוך לגיבור בכך שיצבור כוח, הון ומעמד אסטרונומיים ובכך נוכל לדמיין ולפנטז אודות עצמנו באותה הסיטואציה.. בכל זאת, העדפתי הפעם לשים דגש דווקא על סיפור קטן, בלי מכוניות ספורט נוצצות ואחוזות בסביון, דגש על האושר שעושר קטן יכול להביא ולאו דווקא דגש על העושר הכספי ותו לא.. אספר סיפור על אדם שהחליט לנהל אורח חיים מאוד מסוים כשעלה בראשו חלום אשר רצה הוא להגשים.. איך הוא חשב ותכנן באופן פיננסי את המהלכים הכלכליים במשך תקופה ממושכת בחייו.. אותו אדם הוא בעצם ילד בגיל אחד- עשר, לא מדביר מזדקן, בנקאי ממולח או מומחה אילוף כלבים, ילד, תלמיד בית- ספר בכיתה ה', נקרא לו דני.. דני החליט שהוא רוצה אופניים, לא היה  ...   של שחקני כדורגל, ודני הרגיש ברצון העולה גם בו כשראה את הפרסים המתוקים ואת השמחה המיידית שעולה בשאר הילדים, אך הוא הרגיש באמת שהוא יודע מה טוב לו, יודע מהו רצונו האמיתי.. במשך חודשים רבים הוא חסך, שמר את דמי הכיס שנאספו בקופה קטנה וצבעונית אשר מצא ברחוב ותיקן.. אחרי תקופה ארוכה הצטבר לו סכום גדול ולעיתים עלה בו קושי על כך שאינו מוציא זאת על דברים רבים אחרים, פיתויים למיניהם, אך הוא הזכיר לעצמו את רצונו העמוק.. כשהגיע היום בו אגר מספיק כסף, אביו לקח אותו לחנות האופנים הגדולה.. אביו, מדביר במקצועו, אינו התלהב מהאופנים אשר בנו קנה מאחר ולא היה לו קצה של מושג על דגמים, אך כשראה את האור על פניו של דני נמלא שמחה בעצמו.. אותה רכישה שמחה את דני לא במשך דקה, לא במשך שבועיים, הוא השתמש באופנים ונהנה מהם לאורך שנים.. לא נחשי גומי, לא קלפים ולא פסטיגל, הוא ידע מה טוב ומועיל לו באמת.. כמובן שזהו רק משל, סיפור אשר מתאים לחיי רובנו.. חשבו מה באמת ימלא אתכם שמחה, לא רק סיפוק רגעי.. היו כלכליים באמת בחייכם הפרטיים, שמרו את כספכם להנאות מפתחות, ובעלות משמעות רבה.. פרסומים.. ירח דבש בתאילנד.. http://www.. panoramacenter.. il/%D7%AA%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%99%20%D7%A7%D7%93%D7%95%D7%A9%D7%94%20%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94.. php.. קרא עוד בנושא - רכיבה טיפולית.. כיסאות לחדר ישיבות.. org - Copyright 2011..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: טלפון מהבנק - לפני ואחרי
  Descriptive info: מכונת צילום.. קידום אתרים.. טלפון מהבנק - לפני ואחרי.. לא קל להיות חייב כסף לבנק, לא קל להיות חייב כסף לאף אחד, אך משהו בהתנהלות מול הבנק מציב קושי קצת אחר.. מצד אחד הבנק בנוי מנגנונים מנגנונים.. חלקם מיועדים להציע לך כסף ואשראי בצורה כמעט בלתי מוגבלת, בפרופורציה למעמדך הכלכלית ואילו מנגנונים אחרים ממונים על גבייה ותשלום שוטף של ההתחייבויות שלך בצורה הקרה והחותכת ביותר, מה שנקרא: עין צוחקת ועין דופקת.. אז שלא נרגיש נתקעים?.. אם תלך למשרד ייעוץ פיננסי באשר הוא, נניח איזה רוזנבלט ושות' או גולדמן ושות', יהיה השם אשר יהיה, הם יזהירו אותך מפני הכפילות הזו ויסבירו לך את ההשליה לעומקה ולרוחבה ובכל זאת גבוהים הסיכויים שחרף ההמלצות וחרף השיקוף המקצועי לסיטואציה שאתה עלול להיקלע אליה, עדיין הפיתוי לשדרג את חייך בטווח הקצר יהיה כמעט בלתי אפשרי לסרוב.. הבנקים גם יודעים להפעיל את קסמם על בעלי עסקים ולא רק על פרטיים ומשפחות.. הם יודעים איך וכיצד לבוא למגזר העסקי ואיך להציע אשראי מגוון לבעלי עסקים.. גם כאן, אין הרבה סיכוי לבעל העסק לעמוד בפיתוי ולדחות את כל ההצעות הקסומות שיוגשו לפניו, הצעות שעשויות לתת לבעל העסק אפשרויות לחדש  ...   לתת כסף הוא בעצם רוצה לקדם נישות של עמלות וכסף בחוץ מבחינת הבנקים זה כסף מושקע בצורה הטובה ביותר, אין לבנק או לאף קרן השקעות אחרת אפיק השקעות כל כך רווחי כמו רמת הרווחיות שבאה לבנק כתוצאה מעמלות, מדרגות אשראי וגולת הכותרת: ריביות חריגות וריביות שבאות כתוצאה מאי עמידה בתשלומים.. יום בהיר אחד הכל מתהפך עליך.. הפקיד שהציע ולווה אותך במתק שפתיים מפנה את מקומו ובמקומו בא השוטר הרע, מנהל מחלקת אשראי, סגן מנהל הסניף או המנהל בכבודו ובעצמו.. טלפונים בסגנון: אתה בחריגה, מה יהיה? מה אתה מתכוון לעשות? סגרנו לך את כרטיסי האשראי, עצרנו לך את האשראי למשיכה ובקיצור, ברוך הבא לגיהנום.. לך תתחיל לגרד פתרונות, לך תתחנן מהפקיד למשוך חמש מאות שקל כדי להעביר את השבת, תרוץ ותתחנן לקבל כמה ימי חסד או שיכבדו רק את הצ'ק הזה וכולי.. כך בוודאי מרגיש עכבר בכלוב שעולה על גלגל הריצה, בהתחלה זה ממש נעים להתחיל לרוץ, אחר כך אתה כבר עובד קשה מאד, על ריק.. העצה היא לכולם, לא להילחץ, כשאתם נכנסים לקלחת רצוי שתבינו שגם להירטב זו אופציה, אל תתנו לאף אחד לשגע אתכם.. 1.. |.. 2.. 3.. 4.. 5..

  Original link path: /article.htm
  Open archive

 • Title: דני פיננסי, חוסך לאופנים - 2010finamasters.org וידיאו1
  Original link path: /video.htm
  (No additional info available in detailed archive for this subpage)
 •  

 • Title: דני פיננסי, חוסך לאופנים - 2010finamasters.org גלריה 1
  Original link path: /gallery.htm
  (No additional info available in detailed archive for this subpage)

 • Title: דני פיננסי, חוסך לאופנים - 2010finamasters.org contact
  Original link path: /contact.htm
  (No additional info available in detailed archive for this subpage)

 • Title:
  Descriptive info: .. no data..

  Original link path: /sendform.php
  Open archive

 • Title: מדיניות העזרה של ההורה הישראלי
  Descriptive info: www.. de-beer.. il/%D7%A1%D7%93%D7%A0%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%93.. htm.. למידע נוסף על בתי דפוס.. מדיניות העזרה של ההורה הישראלי.. כמה מוזר, זוגות צעירים מגיעים לדירות באחוזים מופלאים, למרות שהדיור במדינת ישראל יקר מאד ומרבית המחאה החברתית של הקיץ האחרון מתמקדת בדיור שווה לכל נפש.. משום מה הצעירים מגיעים לדירות, חלקן מכובדות וזאת תודות לאשראים בלתי נגמרים ולמסורת של עזרה הורית אשר אופיינית מאד למדינת ישראל ויותר נדירה במדינות אחרות ולאומים אחרים.. כל הורה ישראלי ממוצע, מחזיק כספת בבית שבה הוא מחזיק כסף, או דברים שווי ערך אשר בעזרתם הוא הוא מקווה ביום מן הימים לסדר את הילדים או לפחות לתת להם מקפצה מכובדת לקראת הצעד הבא בחיים, תשלום מקדמה לדירה, פתיחת עסק או לימודים גבוהים וישנם כאלה שהתמזל מזלם ומקבלים את כל הסיגמנטים גם יחד.. אנשים שהם עורכי דין דיני עבודה מתחיל במדינת ישראל מקווה כי לכל הפחות יוכל להעניק את אותה המקפצה שהוא עצמו קיבל לילדיו.. כך נוצר המצב האבסורדי אשר מאפשר לזוגות צעירים לקנות דירות וקרקעות אשר יהיו שלהם בפועל רק בעוד 20-30 שנה.. אם מנתחים את המצב, קשה לראות מה רע בכך.. זוג צעיר, מצליח להקים פינה חמה וקן משפחתי שיהיה שלו,  ...   לעבר העגום והתלוש של היהודים, אפשר לייחס זאת לגלות ולשואה או סתם לשמרנות ופוריטניות, אבל משהו בדי אן איי הישראלי מבקש את ארבע הקירות שיהיו שייכים לך כמה שיותר מהר, כמה שיותר צעיר וזה ייתן שקט לקראת הבאות ואפשרות לסמן וי על משימה ונקודת ציון חשובים.. יפה מן הצד השני לראות את הערבות ההורית שאין שנייה לה בעולם.. הורים, גם ממעמדות חברתיים נחותים באופן יחסי, משקיעים משאבים לא קטנים על מנת לתת קרש קפיצה לדור הבא ובהחלט מצליחים לאסוף שקל לשקל לאורך חייהם על מנת לייצר משהו עם בסיס שיוכל להוות נקודת התחלה לילדים.. ההורה הישראלי, מקים כספת דימיונית אשר בה הוא מאפסן את כל החלומות שלו עבור הילד שלו ובה הוא מנהל מערך כלכלי זהיר ומחושב אשר עתיד לשאת פרי ביום מן הימים ולאפשר לילד לצמוח ולגדול עם קצת פחות חשש וקצת פחות לחץ להישגיות.. בחלקים ניכרים מן העולם המערבי, שונים הדברים במהותם וההורה האירופאי האמריקאי או האוסטרלי, לא מרגיש את אותה מידת מחוייבות שיש להורה הישראלי ליצירת עתיד טוב יותר לילדים שלהם.. זאת היא הברכה שלנו כיהודים ישראלים וזו כנראה גם הקללה, העצב הכאב והיופי שזורים זה בזה..

  Original link path: /article2.htm
  Open archive

 • Title: מימון בעסקים חדשים
  Descriptive info: במת הרמה.. מתנה עם תמונות.. מימון בעסקים חדשים.. ישנם עסקים אשר חיים מהלוואות.. למעשה כל ההתנהלות הפיננסית של העסק מבוססת על היכולת של בעליו של העסק לאלתר מקורות מימון ובעצם לעשות את מה שאנו קוראים בשפת הרחוב : להתגלגל.. ישנם עסקים שאם אתה תבחן את תזרים המזומנים שלהם בכל זמן נתון, תגלה שהם חייבים כספים ענקיים לכמה וכמה מקורות מימוניים ורק פרישות חוב ומסגרות אשראי גמישות מאפשרות לדבר הזה להתרחש.. ישנם עסקים שמתבססים על מימון רק בפרקי זמן מסוימים, עסקים שעיקר הפעילות שלהם היא עונתית, אך נאלצת למצוא מקורות מימון גם בתקופה החלשה יותר של השנה.. כלומר, עסק לדוגמת ריהוט משרדי, אשר עיקר המכירות בו מתבצעות בחודשי הקיץ, נאלץ להתבסס על הלוואות בשאר חודשי השנה, מסיבות שונות.. אם בשל הוצאות קבועות שאינן יכולות להשתנות כמו, עלות עובדים, שכירויות נדל ן וכדומה ואם בגלל חוסר רצון של בעלי תפקידים בכירים בארגון להרוויח פחות בתקופות היבשות יותר.. ריהוט משרדי מהווה רק דוגמא מיני רבות לעסקים שהיציבות היא מהם והלאה.. ישנם כדוגמתו אין ספור עסקים שלא באמת ניתן לדעת אצלם מה צפוי בחצי השנה הקרובה או איך  ...   עצמי בכדי לצאת לדרך וכל מה שעומד לרשותם לא מספיק על מנת לתת לעסק שלהם את ההזדמנות המיטבית לה הוא זקוק, מרמת המיקום והאיבזור, דרך מצבת כח האדם, עבור דרך סחורה וכלה בפרסום ושווק אשר בלעדיהם אין עתיד לשום עסק.. בעצם להיות בעל מקצוע זה כמעט הדבר הכי פחות חשוב בשלב ההקמה אלא המימון ומקורות ההשקעה הראשוניים אשר יהוו עבור בעל העסק את נקודת הפתיחה ויריית הזינוק להם הוא זקוק.. לקבל את ההלוואה הנכונה זו אחת מן המלאכות שיש לתת עליהן את הדעת.. כאשר אתה מבסס את העסק שלך על תזרים מזומנים שחלקו מבוסס על כסף שמקורותיו הן מגופים זרים, בנקים או משקיעים שונים ומשונים, מוטב שתדע היטב מהו אחוז הריביות ומהם תנאי ההחזר אליהם אתם מתחייבים.. עסקים רבים נפלו והתאדו משום שלא ידעו כיצד לתזמן את ההלוואות שלהם, אילו הלוואות למחזר ואלו הלוואות לפרוע.. גם כאשר העסק עצמו התנהל בצורה סבירה בסה כ, המפתח שלהם לכישלון היה טמון בתזרים ובניהול הכלכלי שלא ידע לתת מענה בתמונה הרחבה.. בדיוק באותה מידה, ישנם עסקים מקרטעים שמצליחים לשרוד וליצור המשכיות מכובדת בזכות תעלולי מימון והלוואות גאוניים ומתוחכמים..

  Original link path: /article3.htm
  Open archive

 • Title: לחסוך ולבלות
  Descriptive info: מרכזיות.. טרייד אין קטנועים.. לחסוך ולבלות.. לכולנו יש חלום שבו מאחורי אחת התמונות בסלון ישנו פתח קטן שאם לוחצים עליו מסתובבת לה קובייה בקיר ואחריה חבויה באופן מושלם כספת.. כמובן שבכספת כסף ומטילי זהב וכל צרותינו הכלכליות אינם וכמובן שהחלטתם ללכת לעבודה רק כי משעמם לכם בבית וכי אתם לא רוצים שיחשדו בכם שאתם כל כך עשירים.. טוב, עכשיו תצבטו את עצמכם חזק ותזכירו לעצמכם שאתם חולמים.. לאף אחד אין כספת מאחורי תמונה בסלון, טוב אולי לנוחי דנקנר או ללב לבייב.. אבל חוץ מהם מי יכול להרשות לעצמו לעבוד רק כדי לא להשתעמם.. רובנו ככולנו יוצאים לעבוד חמישה או שישה ימים בשבוע, משמונה או שבע בבוקר ועד שעות אחר הצהריים או הערב.. מביאים הביתה משכורת שתכלכל את הילדים ואת המשפחה.. איך אומרים, צריך לשים אוכל על השולחן.. ולמרות הצורך הכלכלי הזה ולמרות העבודה הקשה, יש לכם חלום נוסף קטנצ'יק, לא קשור לכספות, אלא חלום פשוט, פעם בשנה, בקיץ לקחת את כל המשפחה ולצאת לנופש.. לא באמת בקשה מוגזמת עבור מי שעובד קשה, אך לעיתים אין מנוס והלחץ הכלכלי כבד ולא נשאר כסף לבילויים.. במקרה  ...   הפריט.. רוצים להחליף ריהוט משרדי או צריכים להחליף ריהוט משרדי? הרשו לעצמכם פעם בחודש פריט שהתשובה עליו היא רוצה, כל היתר, רק לפי הצורך.. השתמשו במזומן ולא באשראי.. הכרטיסים הקטנים מהפלסטיק עוטים על עצמם פרצוף תמים ובדרך מגהצים לכם את החשבון.. אל תתנו להם לעשות לכם את זה.. כרטיס אשראי לא כואב בגיהוץ אבל כואב בסוף החודש.. לכו על מזומן, כך תרגישו שאתם משלמים וגם תהיו בשליטה על הכסף שיוצא לכם מהכיס.. פתחו קופת חסכון בבנק והפרישו אליה באופן קבוע וללא יכולת להפסיק סכום מסויים וריאלי, אל תפרישו אלפי שקלים כי כניסה למינוס לא תעזור לכם, בחרו בסכום שתוכלו לוותר עליו ושכחו ממנו, לא תאמינו איזה כייף לפתוח את קופת החיסכון בסוף השנה.. חסכו בשירותים השונים.. עברו על חשבונות הפלאפון ושנו תוכניות לזולות יותר.. בדקו את חשבונות החשמל, מים וגז ובדקו האם ניתן להוזיל על ידי מעבר לחברה אחרת או האם באמת זה גבול השימוש שלכם.. חשמל זו הוצאה ענקית, האם כל בני הבית חוסכים כמה שניתן בחשמל? אם לא זה הזמן לחינוך מחדש.. אם תקפידו על כל הטיפים הללו, החופשה המשפחתית ממש מעבר לדלת..

  Original link path: /article4.htm
  Open archive

 • Title: משרד להצלחה כלכלית
  Descriptive info: מדביר בקריות.. לפרטים נוספים.. משרד להצלחה כלכלית.. אנשים רבים העוסקים בפיננסים ובכלכלה נוטים לשמור על שני דברים מרכזיים.. האחד הינו חלל העבודה והוא המשרד שלהם והשני, שמירת הכספים והרכוש הנייד שלהם בתוך כספות.. ראשית נדון בחשיבותו של משרד מעוצב, על ריהוט משרדי נגיש ואסתטי, ועל דלפק עבודה נקי ומסודר.. אם יש לכם משרד שאינו עונה על קריטריונים אלה כדאי שתבינו עד כמה חשיבות העניין אמורה להיות בראש מענייכם.. מדוע משרד מטופח חיוני לעסק שלכם? משרד הוא חלון לעסק.. משמעות העניין היא שאם אתם מקבלים לקוחות במשרד הלקוח שופט את טיב היכולות שלכם לפי מה שהוא רואה בעין.. העסק שלכם מקרין את רמת ההצלחה שלו דרך המשרד.. נשמע שטחי, אך כך העולם פועל, ראשית על רושם ראשוני ורק לאחר מכן על הכרות עמוקה.. המשרד בו אתם עובדים אינו משפיע רק על הלקוחות שבאים לפגישות אלא גם על העובדים שלכם.. אם יש לכם עובדים עליכם לדעת כיחוסר סדר במשרד, חוסר אסתטיקה ואבק, יכולים לגרום למחלות, לחוסר מוטיבציה אצל העובד, לבעיות גב, ראיה לכאבי ראש, לבעיות נפשיות ולמצוקה גדולה.. אסתטיקה  ...   רעש ובלאגן בעיניים יוצרים בעיות רבות שמאטות את תהליכי העבודה שלכם בתנאים הנוכחיים.. לכל הקשור בהסתרת כספות, גם הן אמורות להשתלב בתוך המהלך העיצובי של המשרד ולא להיות בולטות וכבדות מדי.. דאגו להסתיר אבאם יש ברשותכם כספות ולדאוג שאיש מלבדכם לא מודע לקיום הקוד או למיקום המדויק.. אם אין ביכולתכם לדאוג להסתרת הכספת, לפחות הסוו אותה תחת עיצוב שיטשטש את קיומה ונוכחותה בעסק.. חשוב לדאוג לתנאי העסק שלכם לא רק מבחינת הגינות לעובדים, אלא גם לתנאי התברואה, היגיינה, עיצוב ואסתטיקה.. חשוב שיהיה בכל משרד מתקן נקי של מים, קפה ותה, ומקרר נקי ממנו אפשר לשלוףמצרכים בכל שלב.. כמו כן, על הרהיטים להיות בריאותיים ונוחים, על מנת למנוע בעיות אצל העובדים והן אצלכם.. ריהוט משרדי אינו עניין להקל ראש בו.. הריהוט הוא פונקציונאלי הן לבריאות והן לאסתטיקה של המשרד.. ברגע שהמשרד שלכם יראה טוב כך תעלה התשואה הפיננסית שלכם.. הלקוחות יוכלולהתרשם מהעסק שלכם ולנהל עמכם עסקים דבר שיועיל לחברה פי כמה וכמה.. חשוב לזכור לנקות כל יום את כל העמדותהמשרדיות על מנת שהלקוחות יבואו ויקבלו תחושת שלמות ומקצועיות..

  Original link path: /article5.htm
  Open archive

 • Title: דני פיננסי, חוסך לאופנים - 2010finamasters.org וידיאו2
  Original link path: /video2.htm
  (No additional info available in detailed archive for this subpage) •  


  Archived pages: 15